Instagram Virtuálna prehliadka Motor-Car Group Kontakty
home
Motor-Car Žilina, s.r.o.
JEEP lancia
Motor-Car Žilina, a.s. Autorizovaný predaj a servis Mercedes-Benz, Jeep a Lancia

Servis JEEP

Nenašli ste vysnívané vozidlo? Vyskladajte si auto podľa Vašich predstáv a my sa postaráme o všetko ostatné!

JEEP 5-ročná
záruka
JEEP
ASISTANCE

JEEP 5 ROČNÁ ZÁRUKA

.

  • 5-ročná záruka
  • 5 rokov záruka do 100 000 km na VŠETKY VOZIDLÁ JEEP

Podmienky:

  • Na všetky vozidlá poskytuje JEEP 2 roky základnej záručnej doby a naviac 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100.000 km. S každým vozidlom JEEP zakúpeným u autorizovaných predajcov je spojený komplexný servis a rozsiahle záruky. JEEP poskytuje svojim zákazníkom základnú dvojročnú záruku, rozšírenú o 3 roky (do 100 000 km) na mechanické výrobné vady, trojročnú záruku na výrobné závady laku a osemročnú záruku na prehrdzavenie karosérie. Počas základnej dvojročnej záruky nie je v rámci podmienok obmedzený počet najazdených kilometrov a navyše je 24 hodín denne v celej Európe k dispozícií služba cestnej asistencie.
  • Ponuka rozšírenej záruky platí na vozidlá objednané do výroby od 1.2.2013, predané cez autorizovaného dealera a následne registrované v SR. K rozšírenej záruke je možné dokúpiť službu cestnej asistencie za 81 eur vr DPH.
  • Rozsah a podmienky záruky sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke vozidla resp. v podmienkach produktu rozšírenej záruky alebo cestnej asistencie.

Jeep ASISTANCE

Vytvoriť si vzťah k autu a značke znamená jej dôverovať a vedieť, že v prípade nepredvídateľných problémov sa o Vás postará. Preto Vám prinášame nadštandardnú asistenčnú servisnú službu - Jeep Asistance. V prípade, že sa na Vašom vozidle vyskytne porucha, Jeep Asistance Vám na ceste pomôže tak rýchlo, ako to len bude možné. Vaša bezpečnosť a pohodlie na cestách sú v centre nášho záujmu, preto je Vám naša služba k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku, a to na celom území Európy.

V prípade potreby kontaktuje niektoré z tel. čísiel:

  • JEEP ASISTANCE Bezplatná infolinka: 0800 900 001
    (dostupná pre volania zo SR v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 h, asistenčná služba dostupná 24 h denne)
  • Volania zo zahraničia: +420 221 586 512

Asistenčná služba Jeep Asistance sa v uvedenom rozsahu vzťahuje na nové vozidlá zakúpené po 01.01.2012 u všetkých zmluvných partnerov Jeep na Slovensku. Jej platnosť je 24 mesiacov od dátumu predaja/prvej registrácie vozidla.